HYDROIZOLACJE

Nasza oferta obejmuje:

•    izolacje
•    iniekcje
 

Izolacje:
Nasza firma wykonuje zarówno izolacje wewnętrzne jak i zewnętrzne przygotowane z wykorzystaniem różnorodnych technologii. Dobór tej właściwej odbywa się zawsze po zapoznaniu się z charakterystyką danego budynku, ocenie jego stanu, a także indywidualnych potrzeb Klienta. Takie podejście pozwala nam na uzyskanie maksymalnej efektywności naszych działań i jednocześnie pełnej satysfakcji inwestora.
W ramach usług izolacyjnych proponujemy Państwu wykonanie m.in. następujących elementów:
•    fundamentów
•    tarasów
•    balkonów
•    basenów
•    zbiorników wodnych
•    innych konstrukcji budowlanych

 

 

Iniekcje:
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wykonania profesjonalnej izolacji obiektów budowlanych  - naprawę oraz uszczelnienie konstrukcji budowlanych metodą iniekcji ciśnieniowej. Najskuteczniejszą metodą uszczelniania i usuwania przecieków jest wykonywana od wewnątrz iniekcja ciśnieniowa. Metoda ta polega na wtłoczeniu pod ciśnieniem substancji uszczelniającej przez układ nawierconych otworów. Podczas iniekcji uszczelniane są nie tylko przecieki widoczne gołym okiem ale również następuje wypełnienie drobnych rys i porów.Iniekcje są niezastąpione tam gdzie nie można odkopać fundamentów lub jest to nieopłacalne ekonomicznie.
Wszystkie usługi realizujemy w oparciu o najlepsze produkty skrupulatnie wyselekcjonowane z oferty współpracujących z nami wiodących dostawców materiałów iniekcyjnych. 


Materiały:
Wszystkie usługi realizujemy w oparciu o produkty skrupulatnie wyselekcjonowane z oferty wiodących dostawców materiałów. Korzystamy również wyłącznie z najwyższej klasy, nowoczesnego sprzętu  znanych i cenionych producentów.Hydroizolacje wykonujemy najnowszymi technologiami:
•    Deitermann
•    Kӧster
•    CanadaRubber(tzw. guma w płynie)

Marka Deitermann jest znana na rynku polskim od lat i szczyci się wysoką jakością swych produktów oferując pełna gamę rozwiązań konstrukcyjnych, budowlanych i remontowych. W swoim asortymencie posiada bogaty wybór wysokiej jakości produktów hydroizolacyjnych. 

Marka Kӧster jest obecna w Polsce od 2005 roku jako firma córka niemieckiego producenta chemii budowlanej KOESTER BAUCHEMIE AG. Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu hydroizolacji oraz renowacji budowli proponując skuteczne rozwiązanie każdego problemu związanego ze szkodliwym działaniem wody i wilgoci.
MarkaCanada Rubber sprawdza się idealnie jako przeciwwodna ochrona powierzchni betonowych. Jest również idealnym podłożem dla innych materiałów wykończeniowych tj. terakota, deski kompozytowe, kamień. Technologia wykonać hydroizolację tarasu czy balkonu w sposób szybki i skuteczny. 

Specjalistyczne prace alpinistyczne wykonujemy przy użyciu sprzętu typu Climb X, Climbing Technology, Inter, Kong, Mammut, Petzl, Singing Rock. 

 

⇒